20%

Wiertła do granitu

Twój wybór to wiertło do GRANITU.

Teraz zdecyduj czy chcesz zakupić nowe, czy zregenerować swoje wiertło.

Nowe wiertło do granitu

Chcesz zakupić nowe wiertło do granitu z naszej oferty.

Regeneracja wiertła do granitu

Decydujesz się na zregenerowanie swojego wiertła do granitu.

Wybierając kategorię wiertła do granitu, możesz zdecydować, czy chcesz nabyć nowe wiertła z bogatej oferty Kam Serwis, czy pragniesz zregenerować wiertła zużyte. Doświadczenie w regeneracji pozwala nam zagwarantować wydajność odnowionych wierteł do granitu na tym samym poziomie co nowe.

Wieloetapowy proces regeneracji

Regeneracja wierteł do granitu to proces, który składa się z kilku etapów – od dokładnej kontroli jakości rury, poprzez usunięcie starych segmentów, dobór nowych, lutowanie, czyszczenie, ostrzenie, malowanie, aż po dostarczenie klientowi gotowego wiertła. Wszystkie te czynności wykonujemy z najwyższą starannością i precyzją, polegając na fachowej wiedzy naszych specjalistów.

W kolejnym kroku wybierzesz rodzaj mocowania. W naszym asortymencie znajdują się produkty o standardowych mocowaniach 1/2" oraz 1 1/4”. Trzecia opcja „inne” zawiera wszelkie nietypowe rodzaje mocowań, których rozmiar należy umieścić w przesłanym do nas formularzu. Na końcu wybierzesz średnicę nowego bądź regenerowanego wiertła. Automatycznie wypełniony formularz można uzupełnić o uwagi, które trafią do nas. Skontaktujemy się z Tobą w najkrótszym możliwym czasie i przedstawimy szczegóły zamówienia, włącznie z ceną i czasem oczekiwania.

Wydajna praca naszych wierteł

Oferowane w Kam Serwis nowe wiertła do granitu odznaczają się wydajną pracą i dużą odpornością na zużycie. Przygotowany z myślą o naszych klientach Kreator Wyboru Oferty zaprojektowaliśmy tak, aby szybko i efektywnie można było wybrać pożądane wiertło do granitu bądź jego regenerację oraz przesłać do nas gotowe zamówienie. Przejrzystość i łatwość korzystania z tej metody z pewnością pozwolą oszczędzić czas i pieniądze.

W przypadku pytań bądź wątpliwości dotyczących składanego zamówienia, prosimy o dopisanie stosownych informacji w sekcji uwagi. Jesteśmy elastyczni i zawsze dostosowujemy ofertę do zmieniających się oczekiwań rynku. Zapraszamy do skorzystania z naszego Kreatora Wyboru Oferty!