20%

Wiertła do betonu zbrojonego

Twój wybór to wiertło do BETONU ZBROJONEGO / ASFALTU.

Teraz zdecyduj czy chcesz zakupić nowe, czy zregenerować swoje wiertło.

Nowe wiertło do betonu zbrojonego

Chcesz zakupić nowe wiertło do betonu zbrojonego z naszej oferty.

Regeneruj wiertło do betonu zbrojonego

Decydujesz się na zregenerowanie swojego wiertła do betonu zbrojonego.

Kam Serwis zajmuje się nie tylko produkcją i dystrybucją nowych wierteł do betonu zbrojonego, ale również ich regeneracją. W zależności od potrzeb prosimy o wybranie jednej z tych dwóch opcji, aby przejść do dalszego etapu zamawiania usługi. Ponieważ każde zlecenie jest w pewnym sensie wyjątkowe, to potrzebujemy zebrać jak najwięcej informacji dotyczących wymagań naszych klientów – tylko takie podejście gwarantuje dobranie produktu zgodnego z indywidualnymi preferencjami.

Wysoka jakość naszych wierteł

Dostarczane przez naszą firmę segmenty diamentowe na wiertła do betonu zbrojonego pochodzą od renomowanych producentów z całego świata. Potrafimy sprowadzić najlepszy towar do nawet najtrudniejszych zadań. Dzięki temu nadają się one do wszelkich prac remontowych i budowlanych, a ich główną zaletą jest niespotykana trwałość, zapewniająca długoletnią eksploatację.

W ofercie znajdują się przede wszystkim wiertła do betonu zbrojonego z mocowaniem 1/2'' oraz 11/4'', ale bez problemu jesteśmy w stanie zrealizować również indywidualne zamówienia. Wszystkie uwagi przyjmujemy w specjalnie przeznaczonym do tego polu. Po otrzymaniu wiadomości, będziemy mogli przygotować ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i oddzwonimy z konkretnymi propozycjami.

Wieloetapowy proces regeneracji

Regeneracja w naszym wykonaniu to proces wieloetapowy, który nie pozostawia miejsca na żadne błędy w sztuce. Lutowanie wierteł odbywa się przy pomocy wysokiej jakości srebra, ale aby mieć pewność dobrze wykonanej pracy przeprowadzamy dodatkową kontrolę jakości, ostrzenie, czyszczenie, a także malowanie lub piaskowanie. Wyłącznie kompleksowe podejście do odnowienia wierteł do betonu zbrojonego może dać wymierny efekt końcowy i zagwarantować odpowiednią wytrzymałość narzędzi.

Jeśli już na tym etapie masz pytania dotyczące naszych produktów, to prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy – z chęcią rozwiejemy wszystkie wątpliwości.