https://mobirise.com/

Tarcze diamentowe - do gresu

W tej kategorii oferujemy pochodzące od renomowanych producentów tarcze diamentowe:

- do obróbki betonu,

- do gresu,

- do kamienia i kostki brukowej,

- do cegieł i płytek ceramicznych,

- do granitu,

a także innych bardzo twardych materiałów. Nadają się do głębokiego cięcia prostego. Zależnie od typu tarczy diament może być nałożony jako segmenty lub w sposób ciągły. Ten ostatni rodzaj tarcz służy przede wszystkim do cięcia materiałów takich jak glazura czy klinkier. Tarcze z segmentami diamentowymi przeznaczone są do cięcia betonu, dachówek oraz cegieł. Produkuje się również tarcze segmentowe bez szczelin. Są one najbardziej uniwersalne i nadają się do pracy z różnorodnymi materiałami. Charakteryzują się jednak wyższym stopniem zużycia niż inne typy.

Tarcze diamentowe

Rodzaje tarcz według charakterystyki pracy

Tarcze dzielą się też na te do pracy na mokro i na sucho. Pierwsze modele mogą pracować tylko wtedy, kiedy jest do nich doprowadzane chłodziwo. W przeciwnym wypadku bardzo szybko ulegają zużyciu. Tarcze pracujące na sucho mogą być polewane chłodziwem lub nie – przez to stają się jednak dużo bardziej uniwersalne.

Warto też pamiętać, że tarcze mogą pracować w określonych maksymalnych prędkościach. Generalnie stosuje się zasadę, że materiały twarde wymagają prędkości rzędu 30-37 m/s, natomiast średnio-twarde od 40 do 47 m/s. Nie należy tych ustaleń przekraczać, gdyż może to negatywnie wpłynąć na bezpieczeństwo osoby obsługującej szlifierkę.

Tarcza diamentowa do gresu

W ofercie znajduje się także wysokiej jakości tarcza diamentowa do gresu. Wykonana zgodnie z najnowszą technologią, charakteryzuje się bardzo dużą szybkością cięcia. Ze względu na to, że jest ona dość cienka, nie zaleca się ukosowania, a jedynie cięcie proste. Tarcza diamentowa do gresu przeznaczona jest do pracy na mokro.

Wszystkie proponowane w Kam Serwis tarcze do szlifierek kątowych i stołowych gwarantują użytkownikowi wysoką wydajność i bezpieczeństwo pracy, min. tarcze diamentowe czy tarcze diamentowe do gresu. Sprowadzamy i produkujemy jedynie najlepsze produkty posiadające niezbędne atesty i certyfikaty, potwierdzające ich zgodność z obowiązującymi normami europejskimi.

Tarcza diamentowa w różnych wariantach

W ofercie znajdują się tarcze diamentowe o standardowych średnicach i parametrach. W przypadku zapotrzebowania na produkty nietypowe, prosimy o kontakt i sprecyzowanie swoich oczekiwań. Nasi pracownicy niezwłocznie odezwą się do każdego klienta z informacją o dostępności, terminie realizacji i cenie. Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty i złożenia zamówienia. Gwarantujemy, że nasze produkty spełnią wszystkie oczekiwania i usprawnią codzienną pracę.