https://mobirise.com/

Maszyny i urządzenia

Piła jezdna

tabelka
W celu dostosowania się do zróżnicowanych wymagań cięcia w betonach i asfalcie, piły jezdne umożliwiają zmianę prędkości przez użycie akceleratora, do zwiększenia lub zmniejszenia prędkości cięcia.
Prosta regulacja w trakcie pracy pomaga uzyskać szybką i ekonomiczną pracę piły. Wysoka skuteczność i wydajność zalicza piły jezdne do standardowych narzędzi do produkcji dylatacji we wszystkich rodzajach betonu i asfaltu.
Idealna synchronizacja pomiędzy systemem jezdnym i ostrzem zapewnia niesamowitą wydajność, pomaga osiągnąć najlepsze wyniki we wszystkich rodzajach pracy. Zmniejszona waga urządzenia zwiększa jego mobilność. Łatwy system regulacji wysokośći ostrza pozwala na dużą precyzje cięcia.

Piła jezdna
Przecinarka stolikowa

Przecinarka stolikowa

Lekka i przenośna piła stolikowa (posiada kółko do łatwego transportu). Mocna rama spawana, aby zapewnić maksymalną sztywność podczas precyzyjnego cięcia o wadze 120 kg. Stabilne ławki zamontowane na 6 łożyskach zapewniają stabilność i dokładność cięcia.
Szybki system regulacji do cięcia od 45°do 90°.
Pompa wody do bezpośredniego chłodzenia ostrza i odprowadzania odpadu materiału.
• System przeciwprzeciążeniowy chroni przed przegrzaniem.
• Uchwyt do łatwego podnoszenia.
• Wyłącznik bezpieczeństwa.
• Regulowane nóżki do wypoziomowania stołu.

Wiertnica do betonu

Oferujemy kompleksowe rozwiązanie problemów, które powstają podczas potrzeby wiercenia narzędziami diamentowymi w terenie, dzięki szerokiej ofercie wiertarek i wierteł diamentowych rdzeniowych.
Posiadane w naszej ofercie urządzenia zapewniają maksymalna stabilność, a także optymalne prędkości silników, w celu osiągnięcia najlepszej wydajności.
Stabilne wiertnice: Specjalnie zaprojektowana jednostka bazowa pozwala na dowolna konfigurację. Posiada gniazdo kotwy i śruby do poziomowania. Specjalny system usztywnienia minimalizuje drgania podczas wiercenia. Posiada kółka, ułatwiające transport.

Wiertnica do betonu
szlifierka pneumatyczna

Szlifierka pneumatyczna

Wodna szlifierka pneumatyczna. Lekka i poręczna, idealna do obróbki kamienia, zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach.